KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15232004
nr 1523 2004
Eva Söderberg
(f. 1947), Sverige
Söder Mälarstrand och vy mot Mariaberget. Signerad. Akvarell, 58x43 cm, yttermått inklusive ram: 79x62 cm
Eva B Söderberg, svensk bildkonstnär född i Köping 1947.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:39:14
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
20 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Eva Söderberg
Läs mer om Eva Söderberg